
14 stycznia 2016
14:24
Terminy Warmińskie już otwarte
Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim to kompleks basenowo - wypoczynkowy wykorzystujący wody termalne wraz z całoroczną wielofunkcyjną infrastrukturą rekreacyjną.
W skład strefy term wchodzą:
- Terma Aktywna
- Terma Relaks
- Sauny wewnętrzne i zewnętrzne
- Strefa Wellness
- Sale Konferencyjne
- Klub nocny z kręgielnią
- Centrum Aktywności Zewnętrznych
- Wioska wakacyjna
- Strefa szatniowa
- Parking monitorowany
- Parking podziemny
TERMA AKTYWNA obejmuje:
- basen pływacki (wielozadaniowy) o głębokości wody od 0,90 m do 1,35 m ze schodkami i drabinkami wejściowymi, wyposażony w szeroką zjeżdżalnię, podwodne leżanki, wodospad, dysze masujące, siatkę podwieszaną, kanał przepływowy itp. tory po jednej stronie basenu (długość 25 m)
- basen dla dzieci o fantazyjnym kształcie, o głębokości wody od 0,00 m do 0,40 m z atrakcjami typu: kanał dla statków, grzybek wodny, fontanna, armatki wodne, figurki, statek do zabaw,
- basen wielozadaniowy o głębokości wody 1,35 m ze schodkami i drabinkami wejściowymi, wyposażony w wodospad i grotę
- zewnętrzną dziką rzekę (sezonową) o długości 120 m, o głębokości 1,35 m.
TERMA RELAKS obejmuje:
- basen witalny o głębokości wody od 0,90 m do 1,35 m, ze schodkami i drabinkami wejściowymi, połączony z basenem zewnętrznym całorocznym śluzą, wyposażony w atrakcje takie jak: leżanki podwodne, wodospad, dysze masujące, natryski naramienne,
- basen solankowy (terapeutyczny) do prowadzenia zajęć takich jak hydroterapia, inhalacje, medyczna terapia w formie treningów,
- basen hipertermiczny,
- całoroczny basen zewnętrzny o głębokości wody 1,35 m z wydzielonymi strefami dla zdrowia i wypoczynku, wyposażony w atrakcje takie jak: kipiel denna, dysze masujące, wodospad połączony z basenem witalnym wewnątrz (śluza).
SAUNY
Sauna wewnętrzna:
- Basen źródlany
- Sauna fińska
- Sanarium
- Sauna parowa
- Grota aromatyczna
- Grota Solna
- Strefa różnorodnych natrysków z basenem zanurzeniowym i pojemnikami do zanurzania stóp
Sauna zewnętrzna (dostępna ze strefy saun wewnętrznych)
- Strefa wypoczynku zewnętrzna z leżankami
- Pawilon saunowy z ogrodem z sauną fińską
- Natryski zewnętrzne
- Termalny basen zewnętrzny schładzający
STREFA WELLNESS obejmuje:
- 2 gabinety kosmetyczne
- 1 gabinet masaży / okładów
- 1 gabinet masażu dla dwojga
- 2 pokoje masażu indywidualnego
- 2 gabinety do masażu wirowego
- 2 gabinety do masażu podwodnego
- gabinet biczy wodnych
- 1 gabinet do masażu cztero-komorowego
- strefy wypoczynku z leżankami
- herbaciarnię
Na poziomie -1 znajduje się:
- sala klubowa z barem
- kręgielnia
- dyskoteka
Wioska wakacyjna, czyli pokoje – apartamenty
Ta część składa się z dwóch zespołów domków w zabudowie szeregowej.
Pierwszy zespół składa się z:
- 17 domków 8-osobowych, dwukondygnacyjnych o powierzchni ok. 84,58 m2 z 3 sypialniami, pokojem dziennym, aneksem kuchennym, dwiema łazienkami.
- domek 6-osobowy, dwukondygnacyjny o powierzchni ok. 84,96 m2 z 2 sypialniami, pokojem dziennym, aneksem kuchennym, dwiema łazienkami.
Drugi zespół składa się z:
- 15 domków 4-osobowych, jednokondygnacyjnych o powierzchni ok. 44,60m2
W tym 5 domków przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.
Termy Warmińskie posiadają parking zewnętrzny na 160 miejsc postojowych i 4 miejsca dla autokarów oraz 33 miejsca postojowe na parkingu podziemnym.
Galeria:
więcej: termywarminskie.pl
reklama
Może Cię zaciekawić: